Doğa Hayatı

Doğru Yetişkin Yağ Kampını Seçmek Hayatınızın En Büyük Kararı Olabilir

Biçiminiz bozuksa ve bu konuda bir şeyler yapmak istiyorsanız, büyük olasılıkla yetişkin spor kamplarını duymuşsunuzdur. Kilo kaybı için rutin bir Google araması yapmak bile bir düzine tür yağ kampına dönüşecek, basit bir nedenden dolayı – kilo vermenin, şekil almanın ve daha sağlıklı alışkanlıklar geliştirmenin tek gerçekten etkili yollarından biridir.

Yüzleş – soluk diyetler işe yaramıyor. Sonunda ağırlığı tekrar takıyorsun. Bir spor salonuna katılmayı deneyebilirsiniz, ancak çoğu insan birkaç hafta boyunca devam eder ve daha sonra motivasyonlarını kaybeder. Ve internette sunulan hemen hemen her diyet hapı sadece bir aldatmaca olduğunu.

Çoğu fitness ve kilo verme sisteminin çalışmamasının nedeni, kısa bir süre için kilo vermenize izin veren hızlı düzeltmelerdir. Belirtiye hitap ediyorlar, ancak altta yatan problemi değil.

Tatillerde çok fazla yediğiniz için fazla kilolu ya da şekilsiz değilsiniz. Zinde olmayan insanlar böyledir çünkü kötü alışkanlıklar geliştirmişlerdir. Bir gecede kötü bir alışkanlığı kıramazsın. Gelecekte iyi alışkanlıklar geliştirmek için motivasyona ve yollara ihtiyacınız var.

Yetişkin şişman kamplarının yaptığı da budur. Size uzun vadede daha sağlıklı bir yaşam tarzını nasıl yaşayacağınızı göstermek isteyen insanlarla çevrili yapılandırılmış bir ortam sağlarlar. Evet, yetişkin şişman kampındayken kilo kaybedersiniz; ama daha da önemlisi, size yıllarca ağırlığı nasıl koruyacağınızı ve formda kalacağınızı öğretecekler.

Doğru yetişkin yağ kampını seçmek çok önemli bir karardır. Doğru olanı seçerseniz, daha sağlıklı hale gelirsiniz ve hayatınıza yıllar ekleyebilir, kalp hastalığı ve diyabet şansınızı azaltabilir, benlik saygınızı artırabilir, potansiyel arkadaşlarınız için kendinizi daha çekici hale getirebilir ve en iyisini deneyimleyebilirsiniz. hayat sunmak zorundadır.

Ancak yanlış olanı seçerseniz, çok pahalı bir hata yapıyor olabilirsiniz. Yetişkin yağ kamplarının maliyeti genellikle birkaç bin dolardır. Birçoğunun maliyeti 10.000 dolar veya daha fazla. Şimdi, hayatınıza yıllar eklerse ve refahınızı iyileştirirse buna değer. Öte yandan, tüm yetişkin yağ kampları eşit yaratılmamaktadır.

Şekilde elde olamayacağınız yanlış olanı seçerseniz, yeni iyi alışkanlıklar öğrenemezsiniz ve uzun vadeli sonuçlar görmezsiniz. Hâlâ sağlıksız olacaksın; kısa vadeli bir plasebo kürüne para harcayacaksınız.

Daha da kötüsü – çok şanssızsanız, yanlış yağ kampını seçerken hukuki sorun yaşayabilirsiniz. Örneğin, Florida'da tehlikeli şişman kamplar kampın masraflarını Medicare'e yükleyebileceklerinin reklamını yapıyordu.

Yaptıkları şey zihinsel sağlık hizmetleri sunduklarını iddia etmekti. Medicare neler olup bittiğini öğrendiğinde, hem kamplar hem de Medicare ile kendileri için ödeme yapan kişiler Medicare dolandırıcılık suçlamalarından sorumluydu.

Yani, evet, doğru yetişkin yağ kampını seçmek hayatınızda yaptığınız en önemli seçimlerden biri olabilir. Doğru olanı sizi daha mutlu ve sağlıklı kılacaktır. Yanlış olan, sizi daha fakir bırakacak ve değerli zamanınızı boşa harcayacaktır.

Ancak, saygın bir yetişkin yağ kampında nelere ihtiyacınız var? Mümkün olduğunca eğitimli bir seçim yapmanıza yardımcı olacak kısa bir rehber hazırladık.

Better Business Bureau ile yetişkinlere yönelik yağ kampını araştırın. BBB'nin notlarını inceleyin ve onlara karşı açılan çok fazla şikayet olmadığından emin olun.

Yetişkin şişman kampının ne kadar süredir faaliyette olduğunu öğrenin. Yıllardır faaliyette olan yetişkin bir yağ kampının, üç ay önce başlayan kamp kamplarından daha saygın olma olasılığı daha yüksektir.

Tekliflerinin "gerçek olamayacak kadar iyi" görünmediğinden emin olun. İki ya da üç hafta içinde 60 kilo verdiğinizden söz etmeye başlarlarsa, güvenilmemelidirler. Bu kadar hızlı kilo veremez ve sağlıklı kalamazsınız.

Egzersiz ve beslenme ile yaşam tarzı değişikliklerine odaklanıp odaklanmadığını öğrenin. Sadece yüceltilmiş bir spor salonu olan yetişkin bir şişman kampına gitmek istemezsiniz. Yeme alışkanlıklarınıza ve genel yaşam tarzınıza hitap etmezseniz, uzun süreli sonuçlar vermezler.

Adreslerine göz atın ve sadece şişman bir kamp gibi davranan özel bir hastane olmadıklarından emin olun. Bazı gölgeli operatörler son zamanlarda bunu yapmaya çalıştı.

Personeli ve sahip oldukları eğitim ve deneyim miktarını sorun. Bazı yerlerde kişisel antrenörlük yapmak üzere hemen hemen herkes işe alınacaktır. Bu iyi değil. Sadece kendilerini şekillendirmekle kalmayıp, aynı zamanda diğer insanların şekillenmesine yardımcı olacak deneyime sahip birine ihtiyacınız var.

Yetişkin yağ kampı hakkında Google bilgileri. Kullanıcıların orada deneyimleri hakkında blog yazdığı siteleri bulun ve söylediklerini görün.

Konaklama yerlerini araştırın. Yüksek kaliteli yetişkin yağ kampları özel konaklama sağlar ve daha iyi alışkanlıklar oluşturmak için çok çalışırken gizliliğinize izin verir.

Yemeklerini hazırlamakla ilgilenen bir beslenme uzmanı olup olmadığını sorun. Akşam yemeğinde size birkaç parça marul verecek bir yer istemezsiniz. Aslında yemek istediğiniz sağlıklı ama lezzetli yemekler sunmak için zaman ve çaba harcadıkları ve kilo verme programınızla çalışacak yetişkin bir yağ kampı istiyorsunuz.

Modaya uygun bir diyet planına bağlı olan herhangi bir yetişkin yağ kampından uzak durun. Modaya uygun diyetler uzun vadede işe yaramaz ve onları kucaklayan herhangi bir yetişkin yağ kampı, refahınıza karşı profesyonel bir tavra sahip değildir.

Sizi değerlendirip değerlendirmeyeceklerini araştırın ve ihtiyaçlarınız için benzersiz bir program tasarlayın. Herkesin farklı bir fitness zorluğu vardır – herkes için aynı rutinleri kullanan bir yer istemezsiniz.

Konsiyerj olup olmadıklarına bakın. Oradayken yardıma ihtiyacınız olabilir ve ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak istersiniz.

İyi haber şu ki, seçeneklerinizi daraltmak için bu listeyi kullanmaya başladığınızda, orada çok sayıda iyi yetişkin yağ kampı olduğunu göreceksiniz – ve kötü elmalardan kaçınmanız kolay olacak.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin http://www.liveinfitness.com

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı