Kamp Hayatı

Kayak Hayattaki Coşkuyu Nasıl İnfaz Edebilir

Hayat bir yolculuktur. 'Anı yaşa ve yolculuğun tadını çıkar' sıklıkla söylenir. Yine de, bu yolculuğu son derece külfetli, sıradan ve sıkıcı buluyor – hepsini tek kelimeyle sıkıcı buluyorum. Bu, çeşitlendirilmiş eğlence çıkarlarının olmaması nedeniyle olur. Sıkıntı enerjik hissettiğimizde ama enerjimizi yönlendirecek hiçbir yerimiz olmadığında sızar.

Enerji toplamak ve canlandırıcı bir hayata geri dönmek için kayak kampı, kısa bir tatil için en cazip macera sporlarından biri olmaya devam ediyor. Kabarık karlı ve ılıman güneşi olan dağlar, Mt.'nin parıldayan buzlu arazisinde kayak yapmak için mükemmeldir. Hood. Kazançlı teklifler altında kayak taktiklerinin tadını çıkarmayı, macerayı ve öğrenmeyi kolaylaştıran birçok kayak kampı var. Bu kamplar aktif olarak, bu alanda uzman öğretim üyeleri tarafından yeterli kayak becerileri kazandırmaya çalışmaktadır. Her bir sporcuyu bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için takip ederler. Bu yüzden antrenörün bir sporcuya oranı etkileyici bir şekilde düşüktür.

Sadece fakülte bu becerileri kazandırmakta uzman değil, aynı zamanda buzlu arazide pratik olarak uygulayarak kayak taktiklerini kolay öğrenmeyi kolaylaştıran uygun koşullar da sunmaktadır. Böyle bir ihtiyacı karşılamak için, Mt'nin dik arazisinin tadını çıkarmak ve kullanmak için özel bir kar dalgası oluşturan Timberline kar kedisi operatörleri ile bir bağları var. Alp disiplini taktiklerini öğrenirken Hood.

Beceri verme tekniklerine ek olarak, kayak kursları farklı maliyet, program ve seanslardan oluşan farklı paketlerde sunulmaktadır.

Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • GS ve SL oturumu
  • Yalnızca GS
  • Sadece SL
  • Yoğunlaştırılmış GS ve SL oturumu

Bu programların kampçıları patenle ilgili ilgi alanlarına göre ayırması gerekir ki bu da onu herkes için daha uygun, uygun maliyetli ve uygulanabilir kılar. Kayakla birlikte, snowboard kaya tırmanışı, rüzgar sörfü, dağ bisikleti, beyaz su raftingi, oyun alanı sporları, golf ve yürüyüş vb.Gibi diğer farklı maceracı buz sporları da vardır. kapsamlı paten becerileri ve diğer macera sporları ile tüm adaylara koçluk. Bu kamplarda çocuklar özgüvenlerini artırabilir ve kayak tekniklerini geliştirmek için gerekli talimat ve geri bildirimleri alabilirler. Bu kamplar aynı zamanda her zaman gözetim altında ve 7/24 tıbbi yardımda bulunan güvenli kampüslerinde kayak aktivitelerinden sonra serinletici hizmetler de sunmaktadır.

Bu nedenle, Mt dağının dik arazilerinde kayak yapmak için kısa bir tatil planlamak. Hood, aileniz ve arkadaşlarınızla, cansızlığı ve can sıkıntısını öldürebilir. Günlük eziyetten bu tür molalar için kararlar bizi işte daha iyi performans göstermeye ve sevdiklerimizle güçlü bağlar kurmaya kesinlikle hazırlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı